Firma NOVA-NET została założona w 2006r. a od stycznia 2009r. zajmuje się produkcją wszelkiego rodzaju sieci. Sprzęt i wyposażenie rybackie dostarczamy na kutry rybackie, łodzie przybrzeżne a także do gospodarstw rybackich i klientów indywidualnych.

Mimo krótkiego czasu funkcjonowania naszej Firmy na rynku, zyskaliśmy zaufanie kontrahentów nie tylko w naszym kraju lecz także w krajach Europy Zachodniej. Jesteśmy również poważną konkurencją dla Firm z krajów skandynawskich, szczególnie w zakresie szycia sieci badawczych (panelowych) typu NORDIC.

Wysoką pozycję naszej firmy na rynku osiągnęliśmy głównie jakością szycia a także różnorodnością oferowanych produktów. Oprócz tradycyjnych sieci rybackich typu wontony, włoki, drygawice, możemy pochwalić się produkcją żaków (mieroży), wspomnianych już sieci badawczych a także pułapek śledziowych typu stawnik. Prawdopodobnie jesteśmy jedyną firmą na rynku która robi sieci podwieszane tzw. japonki.

Wysoka ocena naszej firmy to docenienie przede wszystkim pracy i zaangażowania naszych pracowników. Są to ludzie z dużym doświadczeniem, znający gruntownie branżę i potrzeby rybaków, odpowiedzialni za zlecane im zadania. Wiedzą o tym klienci którzy już nam zaufali – za co im bardzo dziękujemy – i wierzymy, że ich grono wciąż będzie rosło.

Zapewniamy:

  • wysoką jakość sprzedawanego towaru
  • dbałość o każdego klienta
  • konkurencyjne ceny
  • doradztwo, sprawną i fachową obsługę
  • szybki termin realizacji zamówień.
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.