O nas

o nas

Nasza firma

Firma NOVA-NET została założona w 2006 r. Od stycznia 2009 r. jesteśmy producentem sieci rybackich. Dostarczamy sprzęt i wyposażenie na kutry rybackie, łodzie przybrzeżne oraz do instytutów badawczych, gospodarstw rybackich i Klientów indywidualnych. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko sieci rybackie, ale również m.in. solidne pływaki oraz przędze rybackielinki ołowianesznury do sieci, a także tkaniny sieciowe/blaty.

Oferujemy wontony, włoki oraz żaki rybackie, a także sieci rybackie podwieszane

Wysoką pozycję naszej firmy na rynku osiągnęliśmy głównie jakością szycia oraz różnorodnością oferowanych produktów. Oprócz tradycyjnych sieci typu wontony i włoki rybackie, czy też drygawice, możemy pochwalić się produkcją żaków (mieroży), sieci badawczych, a także pułapek śledziowych typu stawnik. Prawdopodobnie jesteśmy jedyną firmą na rynku, która wykonuje sieci rybackie podwieszane tzw. japonki.

Proponujemy wysokiej jakości sieci rybackie panelowe

Mimo krótkiego czasu funkcjonowania naszej firmy na rynku zyskaliśmy zaufanie kontrahentów nie tylko w naszym kraju, lecz także w krajach Europy Zachodniej. Jesteśmy poważną konkurencją dla firm z krajów skandynawskich, szczególnie w zakresie szycia sieci badawczych (panelowych) typu NORDIC. Poza sieciami rybackimi m.in. na dorsze i flądry oferujemy też buty dla rybaków i wędkarzy, a także ubrania rybackie oraz szturmowe.

Wysoka ocena naszej firmy to docenienie przede wszystkim pracy i zaangażowania naszych pracowników. Są to ludzie z dużym doświadczeniem, znający gruntownie branżę i potrzeby rybaków, odpowiedzialni za zlecane im zadania. Wiedzą o tym Klienci, którzy już nam zaufali za co im bardzo dziękujemy i wierzymy, że ich grono wciąż będzie się powiększało.

 

Jako profesjonalny producent sieci rybackich zapewniamy:

  • wysoką jakość sprzedawanych sieci oraz wyposażenia kutrów rybackich i innych produktów,
  • dbałość o każdego Klienta,
  • konkurencyjne ceny,
  • doradztwo, sprawną i fachową obsługę,
  • szybki termin realizacji zamówień.

o nas

Dlaczego warto nam zaufać

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

Elastyczność

Zawsze dostosowujemy się do wymagań, terminów oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

Jakość

Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.